Choď na obsah Choď na menu
 


                                     Pandanda Blog

Questy sú tu!

už od začiatku Pandandy sa pracovalo na tejto situácií: QUESTS! Konečne naše Q prišly do Pandanda! Nad NPC pandami môžete vidieť žlté Q... To znamená že nad určitý NPC máte dostupný Quest.Stačí kliknúť, prečítať a akceptovať. Ak máte aktivovaný Q tak máte na dotyčným modré Q znamená to, že je Q v priebehu. Ak je Q hotový nad NPC je zelený Q.Obrázok

Ak plníte Q tak získavate PandaPower. Ak máte dostatočný PandaPower máte nový level. Level máte zobrazený v ľavom hornom rohu.

 

 

 

 

Fotky z Henryho návštevy + darček- Tričko "I met Henry"

Obrázok Obrázok

 

Obrázok

 

 

 

 

Obrázok 

 

 

 

 

 

Zing Ballyhoo už

tento pondelok!!!

Zing Ballyhoo sa vracia do Pandanda Land už 12.júla v pondelok!!!! Od 10 júla v treehouse Lobby stojí jeho stan. Od 12. júla ho môžete vidieť a zbierať Golden Tickets a vymieňať za Zingove ceny!!! Tak veľa šťastia v hladaní!

                                                                

 

 

July Membership Giveaway!!!Obrázok

 

 

 

Tento mesiac teda v júli sa bude konať súťaž ktorej sa nemusíte ani zúčastnovať. Jednoducho sa prihlásite na svoju pandu a budete automaticky započítaní do súťaže. Ide o to, že budú vylosovaní hráči a tí dostanú zadarmo Membership na 1 mesiac!!! Budem Vám sem do zoznamu dopisovať výhercov:

1.júl-Ragra                                               17.júl-ink12349

2.júl-Niky98                                              18.júl-panquecito

3.júl-kosinski2oo2                                     19.júl-Enaleanth

4.júl-Morit                                                  20.júl-Firenna

5.júl-bigpencap                                          21.júl-tape9

6.júl-claricee                                              22.júl-hellopamda

7.júl-spela500                                            23.júl-jumpster

8.júl-sciencey                                             24.júl-firelilly

9.júl-mimibella                                            25.júl-icyflower

10.júl-tuzka                                                 26.júl-sory3

11.júl-fernanda789                                     27.júlWooph

12.júl-panda6787                                       28.júl- julia899

13.júl-coolpin                                              29.júl-joana2

14.júl-buster963                                         30.júl-kondzio7

15.júl-futurugo                                            31.júl-pandipandi21

16.júl-clawbear

 Nový katalóg v Clothing Co prichádza!!Obrázok

Nový katalóg oblečenia v Clothing Co už prichádza!!! Neviem sa dočkať tohto nového katalógu určite tam bude plno super vecí! Príde k nám už v piatok 25.júna! Ak ste si to všimli je to aj v kalendári! Je to letné oblečenie a môžete ukázať na Cocount Beach svoje nové témy!

 

Opilec

 

 

Summer Festival-Letný Festival začína!

Tak Summer Festival je už tu a samozrejme na jeho privitánie nechýbal ani HENRY!!!!!!!! Prišiel neskoro večer nás pozrieť a privítať Summer Festival. Tu sú obrázky!Obrázok  

 

   

 

 

Obrázok

 

 

 

 

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

Opilec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Summer Festival-Letný Festival

Obrázok

 

 

 

 

 

 

Oznamujem Vám že ako každý rok sa na Pandanda koná Summer Festival- Letný Festival!!! Začína v pondelok 14.júna do 28.júna teda celý týždeň!Máte možnosť relaxovať a užívať si palmy slnko a relaxačnú hudbu na celom Pandanda Land! Taktiež môžete zbierať Festivalové ananásy ktoré môžete vymeniť vo Fishing Hole u Kapona! Má rôzne ceny napríklad Hawaiian Lei  alebo Shark Tooth Necklace.Tak už sa nemôžem dočkať!!!

 

Opilec   

 

 Rybolov v cocount Beach!Obrázok

Odteraz môžete rybárčiť v Cocount Beach! Stačí dať šípku na vodu a uvidíte kurzor ryby! Stačí kliknúť a loviť. Veľa šťastia pri love!!!

Opilec

 

 Nová lokácia je už tu!!!

     Na Pandanda sa už konečne objavilá nová lokácia s názvom Cocount Beach! Je to úžasná a nádherná pláž......Môžete sa tam okúpať,opalovať a všetko iné..Zatiaľ sem do 14.júna môžu vojsť iba členovia (Membership) Tak si užívajte v trávení voľného času práve na tejto pláži :)Obrázok 

 

 

 

 

 

    Nová lokácia už čoskoro!!!

    Na Pandanda sa čoskoro sobajví nová lokácia!!! Môže to byť super.....1.júna sa otvára a bude hneď vedľa Darby Field a The Orchard. Vyzerá to byť ako nádherný ostrov. Od 1.júna do 14.júna budú môcť do tejto lokácie vojsť iba tí ktorí sú členom( Membership). Od 14.júna budú tdo tejto lokácie vojsť úplne vštci!!! Veľa zábavy!Obrázok

Opilec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Nový nábytok je už tu!!!

    Na Pandanda už sa konečne objavil nový Treehouse Catalog.Je to super! Sú tam veľmi cool veci ako napríklad Disco Ball.Na tomto obrázku vidíte môj dom!Obrázok

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový nábytok sa blíži!

Všimnite si v kalendári že sa 6.mája objaví na Pandanda nový katalóg nábytku!!!

Opilec

     Free Elite Member Day!

Znova tu máme voľný Membership!!!Je to skvelé že znova môžete použiť oblečenie za Membership a otvoriť si Treehouse! Znova si môžete kúpiť draka a použiť aj treehouse Catalog! Tak si užívajte voľný Membership na jeden deň!!Obrázok

Opilec

Zing Vracať a Deň Zeme News! 16.dubna 2010

Hej pandy, 

mám nejaké super vzrušujúce novinky! Zing Ballyhoo sa vracia do Pandanda tento pondelok! Je to určite mať nejaké skvelé nové ceny v obchode pre každého. Zing bude mať zase Golden Tickets po celej Pandanda na vyzdvihnutie, a výmenou za jeho ceny. Akonáhle dorazí, zistíte, vstupenky rozptýlené po celom Pandanda Land. Nájdete Zinga vo svojom obvyklom mieste u Tree House Lobby. 

Ďaľšia novinka je Deň Zeme je piatok, 22. apríla. Steve McClean na východe Market Street je tak nadšený Deň Zeme, že je ochotný Vám za platiž dvojnásobne viac za odpad ako predtým! . Recyklovateľné položky možno nájsť v okolí mesta oblastí Pandanda. Prejavte nám svoju podporu a zarobiť extra mince tým, že pomáha udržiavať Pandanda čisté! 

Prihlásiť sa a skontrolovať Pandanda Kalendár pre Sneak Peek viac nadchádzajúce udalosti!

Opilec

                      Obrázok

Veľkonočné vajíčko Hunt Začína sobotu! 25.března 2010

 

Dobrý deň, môj Eggcellent Panda priatelia, 

som tak nadšený, oznamujem Vám že začína Easter Egg Hunt! Je to akcia pre Veľkú Noc. Začína to v sobotu 27.marca! Odvtedy sa Vám budú na zemi objavovať Veľkonočné vajcia a vo West Market Street bude stáť Veľkonočný zajac ktorý Vám dá na výber: Elixír Supper Bunny Potion za 2 vajcia, zeleného draka za 100 vajec, tričko,a dvoje papuče za 50 vajec.

OpilecObrázok

 

Šťastný Deň svätého Patrika 17.března 2010
Obrázok Ahoj všetci, 

Beannachtaí Na Féile Pádraig - čo je Gaelic pre "Deň svätého Patrika". Dúfam, že ste všetci tešia štipka Patrika zábava St po prihlásení do dnes vyzdvihnúť zadarmo Panda darček. Možno budete chcieť swing na viac ako na oblečenie Čo a kúpiť írsku vlajku t-shirt a možno aj niektoré zelené Panda farba dostať sa do ducha veci. 

Nezabudnite, že tu budú zbrusu nové 'kolekcia' katalóg Pandanda coming out zajtra. Katalóg funkcie 'série Signature' časti karty pozadia prehrávača navrhnuté niektoré z našich hráčov, AltoBhai, CoolBrie, Dembikova, Loop, mora, a PolkaGirl919. Títo boli niektoré ďalšie podnety od našich karty pozadia hráč výtvarnú súťaž v decembri, že sa nám páči a myslíme si budete páčiť taky! 

Opilec

 Pandanda Kalendár je čoskoro!     04.03. 2010

Ahoj všetci,

chcem vám Sneak Peek z úžasnej nadchádzajúce novú funkciu: Pandanda kalendár! Kalendár je úplne cool! Nielenže budete mať možnosť vidieť nadchádzajúce Pandanda akcie budete môcť vytvoriť svoje vlastné akcie s priateľmi! Ak si chcete vytvoriť akciu s priateľmi, stačí si kliknúť na kalendár, kliknúť na dátum aký chcete, vyberiete lokaciu kde chcete aby sa to konalo, vyberiete si čo chcete uskutočniť, a stáči si už len vybrať server, a priateľov ktorých chcete pozvať. Automaticky sa objaví Vášmu priateťovi v kalendári vaša akcia. Bude pri nej napísané: server, čas, lokacia a akcia ktorú ste zadali. tento klaendár je tu čoskoro na jar!!!Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Opilec

 

Free Elite Member Day!                                23.02. 2010

Ahoj všetci, Obrázok

Túto sobotu 27. február2010, Pandanda je hosting zadarmo Elite MembershipDay! 

To znamená, že každý, kto sa prihlási v sobotu budemať plný prístup ku všetkým veciam.Mňôžete si kúpiť oblečenie aké chcete a dokonca si môžete kupovať aj nábytok do vášho Treehouse a budete mať prístup ho dokonca otvoriť.Kludne si môžete za 1000 korún kúpiť draka ktorá sa Vám vyliahne za 6 dní.

Táto akcia je len na 1 deň čiže končí o 9:01 am PST. Hneď ako prejde celý deň, vaše veci sa bez Membershipu nebudú dať použiť.

Opilec

Nové oblečenie a nábytok! 01.02.2010
                           

Dnes prišla Filchovi, ktorý sa nachádza v obchode v East Market Street nová zásielka s novým oblečením. Výzerá to úplne ako śportové oblečenie! Je to aj na oslavu Valentína, čiže sú tam aj Valentínske veci a čoskoro sa bude dostávať drček!!! Prajem šťastného Valentína!!!

Opilec

                                                                                                                                   Obrázok                                                                      

 

Dračia súťaž-Víťazi!                                          Obrázok26.Január 2010

 

Dnes boli vyhlásení dvaja víťazi Dračej súťaže!

Rizzthefizz a Princess898!

Ceny: 3 mesiace Elite členstvo (Membership)

Obrázok            2000 dolárov

           Tričko s nápisom WINNER a obrázkom draka

           A ich meno sa zobrazí v Henryhom blogu!

Tak súťaž máme za sebou! A GRATULUJEM!!!

Opilec

 

 

Dračia súťaž!                         24.Január   2010

 

 Na Pandanda sa stalo niečo neuveriteľné!!!!!!!!! Izzy s malého obchoduObrázok PETS utiekli draci! Tak Izzy bude rada keď jej pomôžete nájsť 10 rôznych drakov. Draci sa môžu skovať hocikde a sú v tom veľmi dobrý! Tak hľadajte a keď budete mať všetkých nájdených tak pošlite E-mail: contest@pandanda.com

CENY:

Máte šancu vyhrať na 3 mesiace Membership (členstvo). Tak veľa šťastia s hľadaním!!!!!!

 

 

 Opilec

 

 

 

 

Návrat Zinga Ballyhoo!            10.Január  2010                                                         

 Obrázok

Zing Ballyhoo je opäť v Pandanda a aj s lístkami!Zing stojí v Treehouse Lobby aj so stanom.Po celej Pandanda sú teraz zlaté tikety a keď máte 10, choďte k Zingovi a máte cenu!!! On bol na dovolenke a po ceste nazbieral nové ceny!Jeho cena sa mení každý pondelok o 12:01. Tak veľa šťastia s hľadaním!

 

 Opilec

Šťastný Nový Rok!                      1.Január 2010

 

Obrázok Henry nás prišiel navštíviť aj na Nový Rok!Na Silvestra sme dostávali nové čiapky! Presne také akú má aj Henry.Takže ani na Slivestra na Pandanda nechýbal Henry s Moderátormi!Takže Vám všetkým:VŠETKO DOBRÉ DO NOVÉHO ROKU!

 

 Opilec

Winter Party Photo Album!  17.December 2009

17.Decembra bola Winter Party 09!(Zimná párty 09)Bolo to naozaj cool! Najskôr prišiel Harp Moderator neskôr Sheriff s informáciou že Henry prichádza na Pandanda! A bola to pravda! Henry sa onedlho ukázal v Bear Hollow a bola Party! Toto je jedna fotka z Winter Party! pandanda henry's blog

 

  Opilec

 http://play.pandanda.com/panda.php?p=Opilec&w=200

Kliknite na tento odkaz! Na tom obrázku je vidieť mňa na Pandanda!

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Get me friends plis

(BryanBluff, 24. 8. 2018 2:42)

Get me friends plis

Help with the problem of potency

(Richardcoini, 22. 8. 2018 4:39)

Who can help with the problem of potency?
What advise a preparation?

Get me friends plis

(BryanBluff, 17. 8. 2018 4:40)

Get me friends plis

Get me friends plis

(BryanBluff, 5. 8. 2018 0:28)

Get me friends plis

Get me friends plis

(BryanBluff, 3. 8. 2018 0:16)

Get me friends plis

New software XRumer 16.0 + XEvil 4.0 recognize BitFinex Captcha

(HelenEvorm, 21. 5. 2018 0:47)

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha breaking of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can use XEvil 4.0 with any most popular SEO/SMM software: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.

FREE DEMO AVAILABLE!

Good luck ;)

Hi!

(Jesusfrome, 24. 4. 2018 11:30)

Hi!

Revolutional software XRumer 16.0 + XEvil 3.0 bypass ANY hard captcha

(Twilaput, 21. 12. 2017 18:31)

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

P.S. XEvil 4.0. solve Google ReCaptcha2 too;)

Как открыть djvu файл ?

(Kolyarolat, 15. 5. 2017 1:39)

Как открыть cmd?

Test, just a testTest, just a test

(RicutimiTip, 4. 5. 2017 8:04)

pomozte mi prosím

(skulky, 24. 10. 2012 15:55)

Prosímvás pomozete mi? Neviem kam treba zadat kód na pandande. napístemi lucka.stugelova@centrum.sk

h

(alino3O4, 8. 7. 2012 18:47)

aký je váš naj festival ?

Draky

(Lenka , 9. 8. 2011 11:48)

Mozem sa vas opitat mozu s drakmi chodit von len ti co maju elite clenstvo ??

Re: Draky

(alino3O4, 8. 7. 2012 18:46)

áno

Eliite

(Lenka , 7. 8. 2011 16:44)

Svine

Ecka

(Lenka , 7. 8. 2011 16:44)

To je totalna hovadina ze len ti ktori maju elite clenstvo mozu vsetko..oblecenie, mozu ist s drakmi vonku, nabytok a my ktori si nechceme dat clenstvo chudaci len potichu zavidime a pozerame na tich lepsich toto nie je spravodlivost este aj s takejto detskej hry nechcete nic ine len vytlst peniaze

Draky

(Lenka , 6. 8. 2011 11:06)

prosim vas ja uz neviem koho sa opitat pomozte mi s tim drakom ako ho mam vziat na prechadzku?

Draky

(Lenka , 5. 8. 2011 18:34)

to mi nedokaze nikto poradit ? :/

Draky

(Lenka , 5. 8. 2011 10:53)

prosim vas potrebujem pomoc. mohli by ste mi poradit ako mam vziat svojho draka na prechadzku. mam ho len kratko a nemam ani sajnu ako to urobit prosim vas poradte mi

Shame

(krpec263, 11. 7. 2011 11:00)

Caute vsetky baby co hrate pandandu , aj vy si myslite ze vseko oblecenie by malo byt otvorene pre vsetkych a aj vsetky zvierata je hnusne ze zarabajuaj na tomto vsak a v pandande ma najdete pod menom ...... krpec263 ..... a na pokeci MaCkO123123123